CD-SCORE in de Top 2000 van 2015

Share

Top 2000

CD-SCORE in de Top 2000. Hier en daar heb ik bij mijn historie overzicht al eens een link naar de Top 2000 gelegd. Nu het vullen van de site voornamelijk het schrijven van berichten inhoudt en dit sowieso een rustige tijd voor nieuwe muziek is, kan er ook meer aandacht aan Top 2000 gegeven worden.

Top 2000Elk jaar toch een happening waar heel Nederland van geniet. Ook ik presteer het uit de honderden kandidaten en lijstje te persen van 15 nummers. Daarbij grote slachtoffers achter me latend omdat ik dan de Nederlands muziek voorrang geef die  uit de Top 2000 dreigt te vallen.

En, ik zie maar 6 van mijn keuzes terug in de Top 2000. Het lijkt dus al te laat te zijn voor een aantal Nederlandse nummers. Toch zal ik Supersister, Earth & Fire en Sweet 'dBuster tot het bittere eind blijven steunen.  De muziek is te goed om het maar te laten. En misschien gaat het meer mensen opvallen dat deze mooie muziek ontbreekt.

ArtiestTitelJaar2015
Led ZeppelinStairway To Heaven19715
Pink FloydWish You Were Here19759
ColdplayFix You200510
Pink FloydComfortably Numb197911
Pink FloydShine On You Crazy Diamond197514
CureA Forest198041
Dire StraitsTelegraph Road198243
DoorsRiders On The Storm 197149
SupertrampSchool197452
U2With Or Without You198756
SceneIedereen Is Van De Wereld199164
Dire StraitsPrivate Investigations198267
Pink FloydAnother Brick In The Wall197972
StromaeFormidable201392
StingFragile198895
U2Where The Streets Have No Name1987119
Led ZeppelinWhole Lotta Love1969125
U2I Still Haven't Found What I'm Looking For1987132
Herman BroodSaturday Night1978154
Pink FloydEchoes1971169
SceneBlauw1991180
DoorsThe End1967181
Led ZeppelinKashmir1975182
AnoukNobody's Wife1997183
Cuby & BlizzardsWindow Of My Eyes1968194
RadioheadParanoid Android1997200
White StripesSeven Nation Army2003210
RadioheadKarma Police1997214
StingEnglishman In New York1988242
Peter Gabriel & Kate BushDon't Give Up1986254
SantanaSamba Pa Ti1970273
Sinead O'ConnorTroy1987278
Pink FloydThe Great Gig In The Sky1973307
Pink FloydTime1973308
StromaePapaoutai2013314
AnoukLost2005329
DoorsL.A. Woman1971345
DoorsLight My Fire1967357
10CCI'm Not In Love1975368
Frankie Goes To Hollywood
The Power Of Love1984441
Paul McCartney & WingsBand On The Run1974516
Ben HowardKeep Your Head Up2011519
Alanis MorissetteIronic1995528
BlofMooie Dag2002534
Stevie WonderSuperstition1973546
GorillazClint Eastwood2001567
Lana Del ReyVideo Games2011575
StingRussians1985613
BlurSong 21997639
Pink FloydOne Of These Days1971657
AnoukOne Word2005685
SupertrampDreamer1974686
BlofBlauwe Ruis2002735
RadioheadNo Surprises1997837
StromaeTous Les Memes2013843
Fleetwood MacOh Well, Pt. 11969848
ColdplayTalk2005875
ColdplaySpeed Of Sound2005910
Talk TalkLife's What You Make It1985920
YesRoundabout 1972931
Cuby & BlizzardsSomebody Will Know Somebody1967987
SupertrampHide In Your Shell1974988
Alanis MorissetteYou Oughta Know1995992
AnoukGirl2004999
Talk TalkIt's My Life19841030
Earth & FireStorm And Thunder19711035
PortisheadGlory Box19941050
Peter GabrielSledgehammer19861100
GenesisFirth Of Fifth19731110
YesYours Is No Disgrace19711131
10CCThe Wall Street Shuffle19741154
Bronski BeatSmalltown Boy19841156
Earth & FireSong Of The Marching Children19711169
Stevie WonderI Wish19771172
Is Ook SchitterendVoltooid Verleden Tijd19971222
StingMoon Over Bourbon Street19851269
Stevie WonderSir Duke19771277
ColdplayThe Hardest Part20061280
DoorsBreak On Through (To The Other Side)19671296
AnoukJerusalem20051304
Stevie WonderIsn't She Lovely19761314
UKRendez-Vous 6:0219791336
DoorsLove Her Madly19711368
AnoukSacrifice19981476
Jefferson AirplaneSomebody To Love19701483
Frankie Goes To HollywoodTwo Tribes19841519
Nina HagenUnbeschreiblich?Weiblich19791606
Steve Miller BandFly Like An Eagle19761637
dEUSHotel Lounge19941669
Rolling StonesMemory Motel19761681
YesI've Seen All Good People19711747
Pink FloydHigh Hopes 19941755
Frankie Goes To HollywoodRelax19841852
PropagandaDuel (Eye To Eye)19851855
Stevie WonderAs19761881

Hits: 201

Share
Share